Oczyszczalnie ścieków - przemysłowych

Nasza firma specjalizuje się w oczyszczaniu ścieków przemysłowych, oferując zaawansowane technologie dedykowane przedsiębiorstwom działającym w różnych dziedzinach przemysłu – spożywczym, metalurgicznym, drzewnym, tworzyw sztucznych i wielu innych. Wszystkie rozwiązania zostały wykonane z dbałością o każdy detal, w związku z czym nie tylko działają niezawodnie przez wiele lat, ale również są bardzo skuteczne w usuwaniu z wody zanieczyszczeń i przystosowywaniu jej do wykorzystania, np. w procesach technologicznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów tworzymy mechanizmy bezobsługowe, w których łatwo jest ustalić zakres pracy i w których kontrolowanie tych procesów jest bezproblemowe. Dzięki inwestycji w nasze rozwiązania, oczyszczanie ścieków przemysłowych stanie się dużo bardziej efektywne, a procesy technologiczne przeprowadzane w firmie zostaną odpowiednio zoptymalizowane. Urządzenia umożliwiają zestalanie osadów i są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Umożliwiają skuteczne usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń przemysłowych, takich jak farby, emulsje, kleje, zanieczyszczenie mechaniczne, środki odtłuszczające, półprodukty spożywcze i wiele innych.

Nasze systemy oczyszczania ścieków przemysłowych wyróżnia między innymi:

  • niewielki koszt inwestycji i eksploatacji,
  • niewiele miejsca przeznaczonego na zabudowę,
  • w pełni zautomatyzowane przeprowadzanie procesu,
  • łatwa kontrola procesów, możliwość rozbudowy systemu w późniejszym czasie,
  • wysoka skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń,
  • możliwość dostosowania pracy oczyszczalni do zmian dokonywanych w procesach technologicznych,
  • możliwość umiejscowienia obiektu w pobliżu produkcji.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy dzięki doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom, będą w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów – wykonując projekty, a także montując i uruchamiając system, który pozwoli na skuteczne oczyszczanie ścieków przemysłowych. Wszystkie rozwiązania są zgodne z polskimi i europejskimi normami.

Dział wody i ścieków