Stacje uzdatniania wody

Nowoczesne stacje uzdatniania wody, pozwalające na uzyskanie parametrów jakościowych, jakimi powinna odznaczać się woda zdatna do picia i wykorzystania na potrzeby gospodarcze. Nasza firma specjalizuje się w budowie stacji uzdatniania wód:

  • wgłębnych,
  • powierzchniowych (z rzek, jezior, potoków) i infiltracyjnych,
  • specyficznych (np. zawierających duże ilości związków humusowych – kwasów huminowych i fulwowych).

 

Systemy działają w oparciu o różne metody obróbki – koagulacji objętościowej, sedymentacji i filtracji oraz końcowej dezynfekcji. Są łatwe w obsłudze, ponieważ wyposażone zostały w funkcjonalne systemy kontroli i sterowania, a do tego umożliwiają konfigurowanie zachodzących procesów oraz rozbudowę mechanizmu o dodatkowe elementy. Każda stacja uzdatniania wody odznacza się nieskomplikowaną konstrukcją, w związku z czym jest mało awaryjna, zapewniając niezawodne działanie na przestrzeni wielu lat. Dzięki zastosowaniu w produkcji sprawdzonych technologii oraz wysokiej jakości komponentów, urządzenia są bardzo wydajne i skuteczne, zapewniając stały, pożądany poziom czystości.

Wszystkie rozwiązania tworzone są zgodnie z kryteriami krajowymi oraz normami Unii Europejskiej, co jest dodatkowym potwierdzeniem ich niezawodności. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty i kontaktu – dobierzemy dla Państwa parametry, zakres sterowania i elementy wyposażenia, które będą w stu procentach dopasowane do Waszych potrzeb. Stacje mogą być również wbudowane w istniejący już budynek.

Stacje uzdatniania wody dla przemysłu

W skład naszej oferty wchodzą nie tylko rozwiązania dla gospodarstw domowych, ale również przemysłu – budujemy i wyposażamy stacje oczyszczania przemysłowych wód obiegowych, korzystając z własnych, sprawdzonych technologii. Propozycja skierowana jest do zakładów chemicznych, spożywczych, metalowych, energetycznych i wielu innych. W zakresie naszych usług znajduje się również zamykanie obiegów wodnych. Nasi specjaliści doradzą optymalne rozwiązanie oraz terminowo i profesjonalnie zrealizują inwestycję.

Więcej w tej kategorii: « Oficyna wydawnicza