Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne

Podkategorie

 • Kolektory PE

  Kolektory Serii PE przeznaczone są do ogrzewania wody użytkowej oraz wspomagania instalacji centralnego ogrzewania. Kolektory tego typu można stosować zarówno w instalacjach całorocznych jak i sezonowych.

  Kolektory serii PE wyprodukowane zostały w naszym zakładzie na podstawie własnej autorskiej technologii opartej na wdrożeniu innowacyjnej technologii produkcji rurek ciepła. Kontrola nad doborem odpowiednich materiałów oraz powtarzalność procesów produkcyjnych sprawiają, że kolektory serii PE stanowią ukoronowanie obecnego stanu techniki w branży fototermicznej.

 • Kolektory PEG

  Kolektory słoneczne serii PEG to urządzenia zintegrowane. Zbiornik ciśnieniowy wody użytkowej oraz kolektor słoneczny połączone są ze sobą tworząc kompletny system podgrzewania wody. Urządzenia z serii PEG nie wymagają zastosowania pomp cyrkulacyjnych, sterowników, czujników itp.

  Kompaktowy ciśnieniowy solarny podgrzewacz wody służy do podgrzewania wody użytkowej w  gospodarstwach domowych, w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym lub na potrzeby socjalne małych zakładów pracy. Moc grzewcza i wydajność zestawu dobrana jest dla dobowego zapotrzebowania w letnim słonecznym dniu dla 2, maksimum 4 osób w gospodarstwie domowym. 

 • Mocowania

  Mocowania służą do instalacji kolektorów słonecznych do różnych rodzajów podłoża. Wśród najczęściej stosowanych to dachy skośne, płaskie lub podłoże gruntowe.

 • Sterowniki

  Sterowniki służą do obsługi pomp cyrkulacyjnych oraz innych funkcji niezbędnych do funkcjonowania instalacji glikolowych oraz wodnych. 

 • Grupy pompowe

  Grupy pompowe to zintegrowane jednostki pompujące glikol lub wodę w instalacjach kolektorów słonecznych.

 • Stacja Napełniająca

  Stacja napełniająca MST-01 do napełniania instalacji kolektorów słonecznych, centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp.

 • Bezpiecznik termiczny

  Bezpiecznik termiczny reprezentuje jeden z wielu naszych pomysłów na obniżenie temperatury stagnacji kolektorów słonecznych próżniowych. Jest to rozwiązanie autorskie Projprzem Eko. Na produkt posiadamy prawa do ochrony intelektualnej w postaci wzorów użytkowych jak również zgłoszenie patentowe. 

 • Pasta

  Pasta termoprzewodząca (kontaktronowa) służy do efektywnego przewodzenia ciepła pomiędzy rurką ciepła a szyną zbiorczą kolektora słonecznego. Nasza pasta charakteryzuje się kilkukrotnie wyższą sprawnością w porównaniu do past białych opartych na tlenku cynku.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry